NABÍDKA JÍDEL

 

 

O Nás - U Turků Svéradice

Kontakt U Turků Svéradice Svéradice

S ponosnou historií sahající až do roku 1813 vám představujeme tradiční českou restauraci, Hospodu u Turků v malebných Svéradicích. Naše restaurace nyní prochází obnovou, abychom vám mohli poskytnout nezapomenutelný zážitek spojený s chutí, tradicí a pohostinností.

Hospoda u Turků Svéradice není jen místem k posezení a stravování, je to ohnisko tradice a pohostinnosti. S radostí vám představujeme tradiční českou kuchyni, kde každý pokrm je připravován s láskou a pečlivostí, abychom vám přinesli autentický kulinářský zážitek.

Hospoda U Turků Svéradice – Kulinářský Ráj, Kde Tradice Potkává Modernu.

"Ochutnejte Historii, Vychutnejte Tradiční Českou Kuchyni - U Turků Svéradice."

O nás U Turků Svéradice Svéradice U Turků

Naše mise

Naše mise v Hospodě u Turků Svéradice spočívá v poskytování nejvyšší kvality tradiční české kuchyně spojené s pohostinným prostředím. Snažíme se oživit bohatou historii tohoto místa a přinést našim hostům nezapomenutelný gastronomický a kulturní zážitek.

Naše vize

Naše mise je jednoduchá – nabídnout vám nejlepší z tradiční české kuchyně s láskou a péčí. Věříme v kvalitu surovin, autentičnost jídel a přátelskou atmosféru. Každý náš host je pro nás zvláštní a naše mise spočívá v tom, abychom vám přinesli nejen skvostné jídlo, ale i nezapomenutelný zážitek.

Naše cíle

Naše mise je jasná – chceme vás přivítat do naší hospody, kde si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni v příjemném a rodinném prostředí. Svéradická perla je otevřením dveří k chutím minulosti spojeným s moderním pohledem na gastronomii a zábavu. Připravte se na gastronomický a kulturní dobrodružství, které si zamilujete.

Jak šel čas U Turků

1813vznik hospody
1980-2005Nedávná minulost
est 2023Současnost

Telefon

705 603 214

Email

info@uturku.cz

Adresa

Svéradice 26

Otevřeno

Pondělí — Neděle 11 – 22
Obědové menu — 11 – 14

Otevírací doba

Po - Ne 11 - 22

Obědové menu za 120 Kč

vaříme od 11 do 14 hodin

Platba kartou možná

U Turků Svéradice Svéradice U Turků

Sociální sítě

© 2024 www.uturku.cz Vytvořil Jan Richter