NABÍDKA JÍDEL

 

 

Obědové menu Služby U Turků Svéradice Svéradice U Turků

Obědové menu

V naší Hospodě u Turků Svéradice vám denně přinášíme výběr ze tří lahodných tradičních českých jídel, aby vaše obědová přestávka byla chutná a pohodlná. Za pouhých 120 Kč získáte nejen skvělé jídlo, ale také polévku, která vás zahřeje a doplní váš gastronomický zážitek. A co víc, s naším rozvozem a možností objednávky po telefonu či přes web, je vaše oblíbené jídlo doslova na dosah

prohlédněte si naši nabídku na webu, objednejte si obědové menu pohodlně přímo z webu a nebo volejte telefonicky.

Oběd za 120 Kč

NABÍDKA JÍDEL

Nápojový lístek

V naší hospodě si vážíme kvalitního pití stejně jako vynikajících jídel. Představujeme vám náš stálý nápojový lístek, který spojuje tradici a moderní chuťové preference. Zde najdete něco pro každou chuťovou buňku. Náš stálý nápojový lístek je kurátorstvím pro vaše smysly, spojujícím tradiční chuťové dojmy s moderním přístupem k nápojové kultuře. Přijďte a objevte své nové oblíbené pití.

Pivo:

Naše točené pivo je výjimečné – s hrdostí vám nabízíme výborné pivo Staropramen a Plzeňské pivo. Každé pivo je natočené s péčí a servírované s úsměvem, abyste si mohli užít autentický zážitek z českého piva.

Alkohol:

Pro ty, kteří hledají něco silnějšího, máme široký výběr alkoholu včetně kvalitních panáků a dalších oblíbených nápojů. Naše nabídka vám umožní objevit nové chutě a skloubit je s atmosférou naší hospody.

Limonády a Osvěžení:

Pro ty, kteří preferují nealkoholické možnosti, máme také velký výběr točených limonád a dalších osvěžujících nápojů. Ochutnejte rozmanitost chutí a najděte svůj oblíbený mix.

Káva:

Pro milovníky kávy máme bohatou nabídku, kde každá šálek je připraven s láskou a péčí. Od klasického espressa po krémový cappuccino – vaše chuťové buňky dostanou přesně to, co potřebují pro energický start nebo odpočinkový moment.

Obědové menu Služby Kultura U Turků Svéradice Svéradice U Turků
pexels rene asmussen 1345574 scaled

Kultura našeho regionu ožívá ve Svéradicích!

V Hospodě u Turků Svéradice věříme, že kultura je srdcem komunity. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k oživení kulturního dění v našem regionu a otevřít dveře pro nezapomenutelné zážitky pro naše hosty.

Velký Sál a Podium:

Náš prostorný společenský sál s podiumem tvoří ideální prostředí pro různorodé kulturní akce. Od koncertů a divadelních představení po konference a prezentace – náš prostor je připraven hostit vše, co kultura nabízí.

Různorodost Akcí:

Máte rádi hudbu? Připravujeme pro vás koncerty různých žánrů, abyste si mohli užít atmosféru živé hudby. Milovníci kulinářských dobrodružství ocení naše food festivaly, kde se mísí chuťové lahůdky od místních kuchařů. Ale nekončí to jen u toho – náš prostor je také k dispozici pro svatby, konference a další speciální události, které si zaslouží nezapomenutelný rámec.

Oživujeme Tradice:

Hospoda u Turků není pouze místem k stravování, ale i místem, kde tradice a kultura znovu ožívají. Přicházíme s vášní a úctou k umění, hudbě a všem projevům kreativity. Těšíme se, že vás přivítáme na našich kulturních akcích a společně budeme tvořit nezapomenutelné okamžiky plné inspirace.

Naše mise v Hospodě u Turků Svéradice spočívá v poskytování nejvyšší kvality tradiční české kuchyně spojené s pohostinným prostředím. Snažíme se oživit bohatou historii tohoto místa a přinést našim hostům nezapomenutelný gastronomický a kulturní zážitek.

Naše mise je jednoduchá – nabídnout vám nejlepší z tradiční české kuchyně s láskou a péčí. Věříme v kvalitu surovin, autentičnost jídel a přátelskou atmosféru. Každý náš host je pro nás zvláštní a naše mise spočívá v tom, abychom vám přinesli nejen skvostné jídlo, ale i nezapomenutelný zážitek.

Naše mise je jasná – chceme vás přivítat do naší hospody, kde si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni v příjemném a rodinném prostředí. Svéradická perla je otevřením dveří k chutím minulosti spojeným s moderním pohledem na gastronomii a zábavu. Připravte se na gastronomický a kulturní dobrodružství, které si zamilujete.

F.A.Q.

Odpovíme vám rovnou na ty nejčastější dotazy

Platba je velice jednoduchá buď hotově při převzetí nebo kartou, protože u sebe vozíme platební terminál

Cena obědového menu je 120 Korun. za tuto cenu máte hlavní jídlo + polévku a cena obalů a rozvozu je v tom už zahrnuta.

Do našeho sálu se vejde až 1000 návštěvníků. Disponuje velkým zázemí pro veškerou techniku potřebnou k uspořádání koncertu. 

Otevírací doba

Po - Ne 11 - 22

Obědové menu za 120 Kč

vaříme od 11 do 14 hodin

Platba kartou možná

U Turků Svéradice Svéradice U Turků

Sociální sítě

© 2024 www.uturku.cz Vytvořil Jan Richter