NABÍDKA JÍDEL

 

 

U Turků Svéradice: Příběh Hospody s Bohatou Historií

Vítejte v Hospodě u Turků ve Svéradicích, místě s bohatou historií a autentickým českým kulinářským zážitkem. Naše hospoda nese jméno s příběhem a tradicí, sahajícími až do roku 1813. Dovolte nám představit vám nejen naši historii, ale i naše nové restaurační prostředí a skvělé nabídky.

U Turků Svéradice

Naše hospoda má kořeny hluboko v historii Svéradic a okolí. Od roku 1813 jsme sloužili naší komunitě tradiční českou kuchyní a přívětivým prostředím. Každý krok naší cesty byl spojen s láskou k gastronomii a starostlivým přístupem k našim hostům.

Pro ty, kteří hledají autentický gastronomický zážitek ve Svéradicích, jsme ideální volbou. Hospoda U Turků ve Svéradicích, známá také jako U Turků Svéradice, je restaurací s historií, nabízející denní obědové menu. Přijďte si vychutnat tradiční českou kuchyni a posunout naši historii o další kapitolu vpřed. Vaše chuťové buňky vám poděkují.

"Jsme hrdí na naše denní menu, které nabízíme od 11:00 do 14:00. Za dostupných 120 Kč získáte nejen výběr ze tří lahodných jídel, ale také chutnou polévku. A to vše v ceně, včetně obalů a rozvozu přímo k vám."

S příchodem nové éry restaurace jsme otevřeli další kapitolu naší historie. Moderní prostředí, přesto respektující tradici, vás zve k objevování nových chutí. Náš tým vášnivých kuchařů spojuje klasické recepty s inovativními prvky, aby každý pokrm byl jedinečným zážitkem.

2 Comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autentická česká chuť

Náš tým šéfkuchařů pečlivě vybírá suroviny a připravuje je tak, aby každý pokrm zdůraznil bohatost tradiční české kuchyně. Od klasických bramborových knedlíků až po výtečně upravené telecí a vepřové pokrmy, každý talíř je oživen chutěmi minulosti i přítomnosti.

U Turků Svéradice Svéradice U Turků

Objevujte

Další články z blogu

Kategorie

Otevírací doba

Po - Ne 11 - 22

Obědové menu za 120 Kč

vaříme od 11 do 14 hodin

Platba kartou možná

U Turků Svéradice Svéradice U Turků

Sociální sítě

© 2024 www.uturku.cz Vytvořil Jan Richter